Eskapády, trapasy, provokácia

Cyndi Lauper aj Michael Jackson.
Už ako malé dievčatko veľmi milovala hudbu. Počúvala Queen, Cyndi Lauper aj Michaela Jacksona. Otec viedol malú Stefani k počúvaniu legendárnych kapiel ako Roling Stones a Beatles. Milovala rock, pop a divadelnú kultúru. Počúvala tiež Davida Bowieho. Už od detstva prejavovala svoj veľký talent, ktorý je podmienkou k úspechu.

Od 14 rokov v newyorských kluboch.
Speváčkou chcela byť odjakživa. Každý z hudobných umelcov, ktorých Lady GaGa počúvala, ovplyvnili jej spevácku dráhu. Inšpirácia vskutku veľká. Dokonale ovláda improvizáciu na piáne. Od 14 rokov na ňom hrávala po newyorských kluboch.

Na stole sa netancuje!
Už v mladom veku prejavovala svoj temperament a spontánne jednanie. Raz musela dokonca zasiahnuť ochranka. To keď tancovala na stole v luxusnej reštaurácii na Upper West Side. Z mladej newyorskej slečny pomaly rástla budúca hviezda.

Rodená exhibicionistka.
Je rodenou exhibicionistkou. Bez okolkov sa rada predvádza a ukazuje. Byť sama sebou a prejavovať nekonečnú nespútanosť. To je základom úspechu v lákavom pozlátku populárnej hudby. Lady Gaga sa svojmu snu približuje krok za krokom. Je všestranne talentovaným mladým dievčaťom, ktorá vie si sama zložiť text piesne, a výbornou speváčkou.

Dokonalá show.
Dokonale ovláda show pre divákov. Publikum ju miluje. Ľudí dostává do varu. Pri jej hitoch a vystúpení sa Vám chce pretancovať a prespievať celú noc. Sama Lady Gaga o sebe hovorí, že už od detstva bola rodený zabávač.

Beautiful Dirty Rich.
Veľa skúseností získala na newyorskej hudobnej klubovej scéne v dolnej East Side, keď vystupovala s tanečným hitom „Beautiful Dirty Rich“. Pri svojich vystúpeniach býva viac než odvážna. Jej show je skutočne prepracovaná a dokonalá. Publikum vie rozpáliť a nažhaviť. Horúčka sobotnej noci začíná a ťažko povedať kedy skončí.

Eskapády, trapasy, provokácia.
Svojim chovaním, eskapádami, provokaciou a sexy oblečením zdárne dráždi zmysly aj dnes. Je nutné povedať, že sa vie správať ako hviezda. Má svoje maniere. Ale aj to patrí k celkovej hviezdnej image. Lady GaGa je stelesnením divokého štýlu, radostnej mladosti a užívania si skvelého pocitu z tanca a spevu.

Korisť pre fotografov a média.
Pre média dokáže zohráť skutočné divadielko. A novinári to s vďakou “žerú” a špúšte fotoaparátov v jej blízkosti len cvakajú. To je daň showbiznisu a populárnej hudby. Jednoducho musíte byť stále na očiach, inak po Vás v USA an inde na svete neštekne ani pes. A to si Lady GaGa velmi dobre uvedomuje. Preto môžeme očakávať neočakávané, Lady GaGa sa nikdy neunaví.

Prameň energie a tvrdá práca.
Lady GaGa je prameňo nespútanej energie, ktorý nikdy nevyhasne. Spieva v sexi bikinách a v extravagantných modeloch, ktoré odhalujú jej postavu. Je veľmi odvážna, ako piesne jej albumu The Fame, ktoré zložila sama. Dokonca aj väčšinu syntetických zvukov na album si nahrala Lady GaGa sama. Väčšina scénickych kostýmov ktoré môžeme vidieť pri jej show pochádza tiež z jej hlavy. Lady GaGa je proste na dobrej vlne.

2 thoughts on “Eskapády, trapasy, provokácia”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.