15 zaujímavostí o Lady GaGa

… alebo 15-toro fanúšika Lady Gaga

1 Lady GaGa má dvoch štvornohých maznáčikov. Volajú sa Lava a Remus. Dokonca ich môžete vidieť vo videoklipoch Poker Face, Eh Eh a Lovegame.
2. Jej single Just Dance a Poker Face dobili mnohé rebríčky. Predajnosť predčila najsmelejšie plány. Rovnako dobre sa predáva jej album The Fame.
3. Svoju prezývku si dala v dvadsiatich rokoch.
4. Jej album The Fame je o tom, že každý sa môže cítiť byť slávny a niečo dokázať.
5. Lady GaGa miluje pop, jej cieľom je ukázať ľudom pop ako krásny hudobný štýl.
6. Rada by vytvorila rekord v obsadení hitparád.
7. Sama si skladá texty, niektoré melódie a ešte stačí písať aj pre ostatných kolegov umelcov.
8. V hudbe Lady GaGa sa objevuje tanečný pop a elektro-pop, rock ale aj disko hudba. Mixovaním štýlov pripomína Madonnu.
9. Piesne Lady GaGa Vás doslova hodia na tanečný parket. Rovnako ako napríklad chytlavá tanečná pecka „Boys, Boys, Boys“.
10. V piesní „Beautiful Dirty Rich” odhaluje speváčka svoju dušu a mladosť, ktoré formovalo hlavne spievanie, tanec a hra na piáno po newyorských kluboch.
11. Piesňou Paparazzi útočí bez škrupulí na všetkých bulvárných novinárov, ktorých zaujímajú iba senzácie. Média venujú speváčke dostatočnú dávku pozornosti. Ona sama priznáva, že novinárov aj fotografov k svojej práci potrebuje, ale odmieta byť ich hračkou, korisťou a obeťou dômyselnej novinárskej manipulácie. Túži po svojom súkromí.
12. Lady GaGa vie byť aj láskyplná a jemná slečna. Dokazuje to sladkou piesňou „Brown Eyes“, v ktorej sa vyznáva zo straty priateľa.
13. Lady GaGa vymyslela pre svoju koncertnú šnúru novú a zaručene neopozeranú show. Bude ako inak než veľmi provokatívna, originálna, s mnohými tanečnými prvkami a svetelnými efektmi. Niektoré pesničky sú spracované do novej podoby a dostanú eště lepší háv a zvuk.
14. Lady GaGa sa dostala na vrchol vďaka tvrdej drine a inšpirácii. Rozhodne na jej sláve nemá podiel žiadna súťaž po vzore rýchlohviezdičiek, ani bohatí rodičia, ktorí by ťahali za nitky.
15. Lady GaGa mala tento rok navštíviť Bratislavu, aj Prahu a zapievať ako predskokanka skupiny Pussycat Dolls. Nakoniec k sklamaniu mnohých fanúšikov nepricestovala a spoluprácu so skupinou ukončila.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.