Pomôžte vytvárať LadyGaga.sk

Pripojte sa k nám, a pomôžte nám spoluvytvárať stránku LadyGaga.sk !

Máte námet, nápad, článok, alebo odkaz ktorý by sme mali zverejniť ? Neváhajte a pošlite nám vlastný článok, obrázok, tapetu, čokoľvek čo ste v súvyslosti s Lady Gaga sami vytvorili na email: Napíšte na tento email a pokiaľ bude mať dostatočnú hodnotu pre čitateľov, radi ho zverejníme.

Napriek tomu, že už teraz Vám prinášame množstvo článkov o Lady Gaga, novinky, klipy, mp3, zvonenia na mobil, tapety na plochu a mnohé ďalšie, je nám jasné, že nám môžu niektoré informácie uniknúť. Preto dávame priestor Vám, aby ste nám poradili aké informácie na stránke chýbajú, kde ich nájdeme, prípadne zverejnili Váš článok o Lady Gaga.

Pomôžte vytvárať  najkvalitnejšiu stránku o Lady Gaga !

5 thoughts on “Pomôžte vytvárať LadyGaga.sk”

 1. Mohlo by sa zdať, že Lady Gaga (24) dokáže svojím vystupovaním a obliekaním uchvátiť iba mladých, no opak je pravdou. Najlepším dôkazom toho je americký senátor, ktorý za čo najlepší výhľad na svoju obľúbenú interpretku neváhal „vysoliť“ 50 tisíc amerických dolárov!

  Septembrový koncert sa uskutoční vo Washingtone a muž v pokročilom veku pred ním plánuje zorganizovať charitatívnu akciu.

  Najstarší americký senátor Frank Lautenberg (86) neváhal zaplatiť aj na tamojšie pomery obrovskú sumu za to, aby si kontroverznú Newyorčanku nerušene vychutnal z VIP lóže s tým najlepším možným servisom.

  Demokrat bol nadšený už z jej januárového koncertu, ktorý si vybral ako darček k narodeninám.

  Lautenberg je z pophviezdy údajne taký hotový, že ho pre istotu na vystúpeniach autorky hitov Alejandro či Poker Face osobne sprevádza jeho úzkostlivá manželka. Bez jej prítomnosti by vraj vystrájal ako zmyslov zbavený a preto ho musí držať na uzde jeho polovička.

 2. GaGa oulala is WOMAN of backround,attendance and futurity!!!And only
  on 1 human another you do not have and never you have and it is…God.
  This is maybe little coment…..But is cogent.
  I love Lady GaGa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.