Kto je Lady Gaga ?

lady_gaga2Who’s that girl?
Kto je vlastne Lady Gaga? Premyslený marketingových ťah hudobných producentov alebo tvrdá práca mladej sexy kočky, ktorá chce uspieť vo svete lákavého showbiznisu ? Máte radi túto speváčku a chcete vedieť viac?

Tanec, spev a vášeň.
Tak neváhajte a prečítajte si o jej živote plnom vzrušenia, tanca, spevu a provokácie. Lady Gaga má skutočne veľmi dobre “našliapnuté”. Ušla kus dlhej cesty a my sa môžeme tešiť, s čím novým opäť príde, s čím nás prekvapí. Rovnako ako každá hviezda, má svoje maniere aj úlety. O to viac priťahuje fanúšikov aj médiá.

lady_gagaPríval energie.
Do showbiznisu vtrhla po hlave. Priamo srší energiou. Jej vystúpenia prekypujú tancom, provokáciou aj vášňou. Sexy show zaujme na prvý pohľad i posluch. Jej módný štýl napodobňuje tisíce dievčat. Lady Gaga je aj na hudobnom pódiu sama sebou.

Byť sama sebou …
Nespútaná a divoká. Vo vodách showbiznisu vie plávať. Nezakrýva, že túži po úspechu, sláve a uznanie. Jej chytľavý pop s dávkou šmrncu, sexappealu a nápaditosti uspel. Poďme sa pozrieť na jej cestu k úspechu. Bola dlhá. Lady Gaga sa splnil sen, po ktorom túži už od útleho detstva.