Život podľa Lady GaGa

Sexi, šokujúca, multitalentovaná a vždy originálna. Kráľovná pop-artu, už niekoľko mesiacov robí rozruch v bulvárnych plátkoch po celom svete. Lady GaGa” viem, ako zaujať…”

Lady Gaga miluje sexi oblečenie. Čím menej látky, tým lepšie. Provokatívne vzory a nápisy nie sú na škodu. Na modeli musia byť flitre, spony, a netradičné ozdoby. Čím trblietavejšie, tým lepšie.

lady-gaga-collage-lady1Dnes už je hra na piano a klávesy koníčkom. Ako mladé dievča si vďaka svojmu talentu hrou na piano privyrábala. Ako dieťa usilovne trénovala každý deň.

Miluje ovocné šťavy a drinky z čerstvého ovocia, ktoré si sama pripravuje.

Miluje gaučing, ležaní u televízie a americké sitcomy.

Miluje módne doplnky – šperky, opasky, topánky a predovšetkým veľké okuliare v extravagantných tvaroch. Nosí srdiečkové, hviezdičkové a ďalšie.

Vo svojom šatníku má niekoľko kúskov od Donatelly Versace. Obdivuje nielen jej farebné modely, ale aj osobnosť talianskej návrharky.

Lady GaGa miluje kvetiny, krátke sukne a psíkov.

Svoje pesničky rada počúva v posteli a úplne sama.

Písanie piesní, je podľa Lady GaGa ako randenie s niekoľkými mužmi naraz. Musíte si vybrať toho pravého a rozhodnúť sa pre najlepší zvuk.

„Popkultúra je predsa umenie,“ hovorí Lady GaGa. A album The Fame komentuje slovami. „Chcem, aby si ľudia takýto život užívali.“ Okolo svojej hudby vytvorila akúsi warholovskú fabriku, ktorá s popom pracuje systematicky. Počnúc kostýmami a hudbou končiac.