Horúce novinky

Kid Cudi nahradí na turné Kanyeho Westa.
Kid Cudi nahradí na turné s názvom Monster Ball nahradí Kanye Westa. Tí so speváčkou Lady GaGa pre pretrvávajúce nezhody spoluprácu ukončili. Pôvodne malo turné štartovať 10. novembra vo Phoenixe, pre prípravy a zmenu plánu sa začne až 27. novembra v Montreale. “Monster Ball je multimediálny umelecký zážitok v štýle prvej pop-elektro opery v histórii,” povedala 23-ročná speváčka. Aj napriek zmene sa určite máme na čo tešiť !

MTV Los Premios 2009 ovládla Lady GaGa!
MTV Los Premios sú latinskoamerickou obdobou o u nás známych cien MTV Video Music Awards a tento rok sa vo veľkej paráde odovzdávali v Los Angeles. Hoci najviac tohtoročných ocenení získala škandalózna Lady GaGa, okrem iných aj prvenstvo v kategórii “Najlepšia skladba” za Poker Face, na pódiu nevystúpila.

Lady Gaga sa pobila s Madonnou !
A že sa nešetrili môžete vidieť už z obrázku. Obe oblečené v sexi čiernej bielizni sa snažili takýmto spôsobom pobaviť divákov v americkej šou Saturday Night Live. “Bitku” dvoch hviezd prerušil až moderátor. Ich súboj však pokračoval aspoň verbálne. „Vieš čo, Madonna, som oveľa lepšia ako ty,“ zvolala rozhorčená Lady GaGa. Ani Madonna si neodpustila vtipnú poznámku: „Čo za meno je Lady GaGa, veď to znie ako jedlo pre deti!“ Odkaz na celé video bitky.

Lady GaGa má penis!
pre zväčšenie klikniFotky ktoré odhalili “malý výrastok” medzi nohami našej provokatívnej Lady sa šírili internetom, ale aj tlačou rýchlosťou blesku. Aj my tu máme “dôkaz” o tom že Lady Gaga je muž! “Nie je to niečo, za čo by som sa hanbila, len to nehovorím všetkým naokolo. Áno, mám mužské aj ženské genitálie, ale považujem sa za ženu. Ide o malú časť penisu, ktorá mi v živote veľmi neprekáža.” Média v zahraničí označujú túto jej “pýchu” ako “Disco stick” :). Ak má Lady gaga penis, kde ho však skryla na druhom obrázku ??

GaGa sa podpísala na mužský penis!
Odvaha jej skutočne nechýba. Aj keď ju netradičná žiadosť o umiestnenie autogramu prekvapila, Stefani nezaváhala ani na chvíľu a fanúšikovi vyhovela. “Cítim sa trápne, keď o tom hovorím, ale najčudnejšia vec, na akú som sa kedy podpisovala, bol mužský penis. Mala som dosť miesta napísať Lady Gaga, ale úplne presne si to nepamätám.” Kuriózna situácia sa odohrala v Kanade, počas autogramiády po koncerte.

Odvážna autogramiáda.
Najnovšie sa Lady GaGa podarilo na seba strhnúť pozornosť pri autogramiáde po vystúpení v Portlande. Speváčke sa nepodarilo ustrážiť svoje vnady a tak niektorí fanúšikovia mali možnosť okrem podpisu získať aj exkluzívny pohľad do výstrihu speváčky.

Lady GaGa odmietla Playboy!
Americká speváčka Lady GaGa odmietla pózovanie pre pánsky magazín Playboy.”Keby som bola fotomodelkou, určite by ma táto ponuka potešila. Ale ja sa venujem len hudbe,” reagovala na ponuku šéfa spoločnosti Playboy Enterprises Hugha Hefnera.

Lady GaGa začínala ako striptérka.
A to keď ju rodičia odmietali financovať, tak si zarába predvádzaním sa pred mužmi. „Keď som mala osemnásť, pracovala som ako striptérka. Navyše mám rada nahé mužské telo a som spokojná aj s tým mojím,“ netrvalo ale dlho a presadila sa aj na hudobnej scéne.

Opilecká eskapáda.
Speváčka bola pristihnutá neodbytnými hľadáčikmi fotoaparátov a to spoločensky veľmi unavená na jednom zo svojich ľahov po londýnskych kluboch. Aj taká je daň za slávu a popularitu.

Šaty podľa Lady GaGa.
Šušká sa aj o tom, že Lady GaGa bude mať svoju vlastnú módnu kolekciu. Uvidíme, ako obstojí v návrhárskej pozícii. Jedno je však isté, modely budú “hot” a sexi.

Mark Ronson
Lady Gaga spojila svoje sily s ostrieľaným hudobným producentom Markom Ronsonom. S ním nahrala dve nove piesne. Vznikli v Londýne.

Let’s dance!
Podľa médií má veľmi dobre našliapnuté a veľkú šancu na vytúžený úspech a slávu. Jej album sa veľmi dobre predáva, dokonca aj kritici zareagovali pozitívne. V súčasnej dobe vydala Lady GaGa k úspešnej skladbe „Poker Face” desať tanečných remixov. Zatancujte si s Lady GaGa!

Hudobná nádej.
Vo februári sa objavila správa, že Lady GaGa bola vybraná za najväčšiu hudebnú nádej roku 2009. Jedná sa o veľmi prestížné britské ocenenie. Túto cenu udelujú britské média. Na titule se zhodlo dvadsať jeden britských periodík.

Lady GaGa číslom jedna v Európe.
V januári viedla Lady GaGa írsku hudobnú hitparádu. Tanečný singel „Just Dance” sa usídlil na vrchole írskej hitparády minimálne dva týždne. Sexi Lady Gaga prežívá skutočné výslnie populárnej hudby a vie si ho náležite užiť. Pieseň „Just Dance” sa umiestnila tiež na prvej priečke rešpektovanej hudobnej hitparády “The Top of the Pop Singles” v USA a vedie aj hudobný „Top Ten” Británie, Kanady aj ďalekej Austrálie. Aj u nás zažívajú jej piesne obrovský úspech.